کسب مقام قهرمانی دانشگاه پویش در مسابقات فوتسال بسیج دانشجویی دانشگاههای استان قم


کسب مقام قهرمانی دانشگاه پویش در مسابقات فوتسال بسیج دانشجویی دانشگاههای استان قم

بار دیگر بر دفتر افتخارات دانشگاه پویش، برگ زرین دیگری افزوده گردید و این بار جوانان غرور آفرین این دانشگاه با کسب مقام قهرمانی در مسابقات فوتسال بسیج دانشجویی استان قم که به مناسبت روز دانشجو برگزار گردید، فصل جدیدی از حرکت در مسیر رشد و تعالی تا دستیابی به قله های افتخار برای سال های آینده گشودند.

تیم فوتسال دانشجویی دانشگاه پویش در دیدار نهایی مسابقات فوتسال دانشجویان بسیجی استان قم که به مناسبت روز دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی قم برگزار گردید، موفق شد با غلبه بر تیم فوتسال دانشگاه فرهنگیان به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یابد.

این مسابقات در روزهای 24 ، 25 و 26 آذر ماه و بازی نیمه نهایی و فینال مسابقات در روزهای 1 و 2 دی ماه سال جاری برگزار گردید. تیم فوتسال دانشگاه پویش در نخستین بازی خود در مقابل تیم دانشگاه آزاد قرار گرفت که این بازی با نتیجه 1-1 به تساوی رسید. در بازی دوم در مقابل تیم پیام نور موفق شد با اقتدار این تیم را با نتیجه 0-19 شکست دهد. در بازی سوم در مقابل تیم فرهنگیان به تساوی 3-3 رسید که موفق شد با این نتایج به دور نیمه نهایی صعود کند. در نیمه نهایی به مصاف تیم پردیس دانشگاه تهران رفت که در این بازی موفق شد با نتیجه 2-9 از سد این تیم عبور کرده و به فینال مسابقات راه یابد. در نهایت در فینال این مسابقات با پیروزی در مقابل تیم فرهنگیان با نتیجه 3-5 موفق به کسب قهرمانی این دوره از مسابقات شد. در اختتامیه مسابقات فوتسال كه با حضور حجه الاسلام و المسلمین عظیمی مسئول نهاد رهبری در ناحیه بسیج دانشجویی، پیشكسوتان و تیم های شركت كننده در مسابقات برگزار شد، جوایزی به تیم های برتر اهدا گردید

اعضا و کادر تیم فوتسال دانشگاه پویش به شرح ذیل می باشند:

  1. سرپرست تیم: جناب آقای مهندس محمد مهدی منتظری (مدیر امور دانشجویی)
  2. سرمربی: جناب آقای مهندس علی حلاج زاده
  3. علیرضا کوهکن (کاپیتان)
  4. میلاد میرزایی
  5. مجتبی مبینی پور
  6. امیر محمد نعمتی
  7. اصغر بزیردستان
  8. محمد حاجیلو
  9. احسان ترابی
  10. مهدی حسینجانی

با تشکر ویژه از برادر محمد سالار ساغرخواه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه

کسب این موفقیت ارزشمند ورزشی را به مسئولین محترم دانشگاه، اساتید گرامی و دانشجویان عزیز و بویژه به اعضا و کادر تیم فوتسال دانشگاه تبریک گفته و امیدواریم همچنان شاهد افتخار آفرینی بیشتر دانشجویان این دانشگاه در همه عرصه ها باشیم.