اطلاعیه در خصوص امتحانات نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399


بسمه تعالی

دانشجویان گرامی ضمن آرزوی موفقیت در امتحانات نیم سال جاری به اطلاع می رساند، مطابق تصمیم گیری شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی موسسه آموزش عالی پویش امتحانات در نیمسال اول سال تحصیلی 1400-1399 به صورت غیر حضوری برگزار می گردد. توجه به نکات ذیل، ضروری می باشد:

  1. مطابق تقویم آموزشی مصوب موسسه، بازه زمانی امتحانات از تاریخ 1399/10/14 لغایت 1399/11/02 خواهد بود و امتحان هردرس بر اساس تاریخ و ساعت ثبت شده در سیستم گلستان در کلیه مقاطع به صورت غیرحضوری برگزار می گردد.

جهت مشاهده تاریخ و ساعت برگزاری امتحان از یکی از روش های زیر استفاده نمایید.

الف) سیستم گلستان/گزارش شماره 428.

ب) سيستم گلستان/ آموزش/ گزارش هاي آموزش/ دانشجو/ اطلاعات ثبت نام و امتحان / برنامه امتحان پايان ترم دانشجو.

  1. جهت شرکت در امتحانات غیر حضوری از طریق ادرس class.aminidc.com با نام و کلمه عبور دانشجویی خود در کلاسهای آموزشی اقدام نمایید

نکته مهم : ورود به سامانه آزمون آنلاین با نام کاربری مهمان در جلسه امتحان امکانپذیر نمی باشد و فاقد اعتبار است. در صورت وجود مشکل با کارشناس آموزش یا تحصیلات تکمیلی تماس حاصل نمایید.

  1. مطابق قوانین آموزشی حضور دانشجو در امتحان پایان ترم هردرس الزامی می باشد و عدم حضور دانشجو در امتحان پایانی به منزله غیبت در جلسه امتحان محسوب می شود و استاد درس قادر به درج نمره در آن درس برای دانشجو نخواهد بود.
  2. مدت زمان و شرایط امتحان هردرس از جمله عدم بازگشت به سوال قبلی ، زمان محدود برای هر سوال و.. مطابق تشخیص استاد خواهد بود. همچنین استاد هر درس مسئول برگزاری امتحان و نمره نهایی هر درس می باشد.
  3. توصیه می گردد برای شرکت در امتحانات، دانشجویان محترم از اینترنت پایدار و سیستم کامپیوتری استفاده نمایند و استفاده از موبایل یا تبلت یا اینترنت خط تلفن همراه توصیه نمی شود
  4. دانشجویان عزیز می بایست آمادگی لازم را داشته باشند تا در صورت قطع برق یا قطع اینترنت فرصت شرکت در امتحان را از دست ندهند. لازم به توضیح است در صورت تمایل، دانشجویان می­توانند جهت شرکت در امتحان مجازی با مراجعه به دانشگاه از سایت های دانشگاه نیز استفاده نمایند که لازم است 24 ساعت قبل برای این موضوع ، از طریق " سیستم گلستان پیشخوان خدمت درخواست استفاده از سایت موسسه برای شرکت در آزمون آنلاین"درخواست داده شود که در اینصورت امتحان مجازی تحت نظارت حضوری مراقبین ازمون برگزار خواهد شد. در صورت حضور دانشجو در موسسه، به همراه داشتن ماسک و دستکش ضروری می باشد.برای استفاده از راهنمای درخواست اینجا را کلیک نماید
  5. در صورت بروز هرگونه مشکل در ارتباط با سامانه، با مسئول پشتیبانی آقای مهندس رسولی فقط از طریق واتساپ با شماره 09030524645 و یا از طریق شماره 15-02532855012 داخلی 207 تماس حاصل فرمایید.(توصیه میشود با ارسال پیامی کوتاه سوال خود را مطرح نمایید و مطمئن باشید سریعا پاسخ داده می شود).
  6. دانشجویانی که به دلیل وجود مشکلات آموزشی، مالی و نظام وظیفه، پورتال آموزشی ایشان، غیر فعال شده است؛ ضروری است تا قبل از تاریخ 14 دیماه نسبت به رفع مشکل اقدام نمایند در غیر اینصورت امکان شرکت در امتحانات پایان ترم را نخواهند داشت. دانشجویانی که به دلیل بدهی مالی، مجاز به شرکت در آزمون نیستند بعد از پرداخت بدهی جهت کسب مجوز ورود به سامانه آزمون لازم است مراحل پیوست را طی نمایند.(راهنمای مراحل)
  7. جهت دریافت و مشاهده فیلم راهنمای شرکت در آزمون آنلاین اینجا را کلیک کنید.
  8. جهت آگاهی از نمرات دروس خود به مسیر زیر در سامانه گلستان مراجعه نمایید:

آموزش / اطلاعات جامع دانشجو / کلیک برروی ترم موردنظر/ نمره هردرس در ستون مقابل نام آن درس درج شده است.جهت درخواست تجدیدنظر، بر روی نمره کلیک نمایید تا وارد مسیر درخواست تجدیدنظر گردید و درخواست خود را ثبت نمایید. مزید اطلاع، ثبت درخواست تجدیدنظر، تا حداکثر 72 ساعت پس از درج نمره امکان پذیر می باشد.

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی