انتصاب دکتر داود فاتح به عنوان معاون پژوهش و فناوری


جناب آقای دکتر داود فاتح طی حکمی از سوی ریاست محترم موسسه به عنوان " معاون پژوهش و فناوری " منصوب شدند.

متن حکم انتصاب بدین شرح است:

با توجه به تعهد، توانمندی و تخصص جنابعالی در حوزه علم و فناوری بدینوسیله با حفظ سمت به عنوان "معاون پژوهش و فناوری" موسسه آموزش عالی پویش منصوب می شوید. هدفمند کردن فعالیت های پژوهشی- تحقیقاتی اعضای هیات علمی و دانشجویان و بهره مندی از ظرفیت های مجموعه بر پایه قوانین و سیاستها از جمله اقداماتی است که انتظار می رود با تمام تلاش صورت گیرد. امید است با توکل به خداوند متعال در انجام وظایف محوله آن گونه که شایسته است موفق و کوشا باشید.

دکتر داود فاتح متولد 1366 در شهر مقدس قم و دانش آموخته کارشناسی ارشد و دکتری در رشته مهندسی برق- قدرت از دانشگاه شهید رجایی تهران می باشد. وی در طول سال‌ها فعالیت علمی، مسئولیت‌های متعددی در حوزه آموزشی، علمی و فناوری برعهده داشته است که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

*رئیس فعلی دانشکده برق موسسه آموزش عالی پویش

*مدیر گروه قدرت موسسه آموزش عالی پویش (1396-1394)

*تدریس در موسسه آموزش عالی پویش قم و دانشگاه های شهید رجایی تهران، پردیس فارابی قم، دانشگاه آزاد و ...

*استاد راهنمای پروژه های دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد در سال های مختلف

هم چنین دکتر فاتح در طول دوران تحصیل خود علاوه بر دانشجوی ممتاز بودن، توانسته است عنوان بهترین پایان نامه برتر دانشکده مهندسی برق دانشگاه شهید رجایی را در سال 1393 کسب کند.

به گزارش روابط عمومی موسسه؛ دکتر شریعتمدار رئیس محترم موسسه آموزش عالی پویش با پذیرش استعفای دکتر اکبری، از زحمات وی در مدت تصدی معاونت پژوهش و فناوری قدردانی نمودند.