برگزاری جلسه تودیع و معارفه رئیس موسسه آموزش عالی پویش قم


جلسه معارفه رئیس جدید موسسه آموزش عالی پویش؛ جناب آقای دکتر شریعتمدار و همزمان تودیع جناب آقای دکتر شکری کجوری سرپرست سابق موسسه با حضور حضرت آیت الله حسینی بوشهری رئیس هیات امنای موسسه، معاون محترم استانداری قم، اعضای محترم هیات علمی و کارمندان در مسجد دانشگاه برگزار گردید.در این جلسه :

نخست آیاتی چند از کلام الله مجید توسط قاری محترم قرائت شد.سپس معاون محترم اجرایی موسسه؛ جناب آقای مهندس فخاری ضمن عرض خیرمقدم وخوش آمدگویی به مهمانان، مواردی را در جهت پیشبرد اهداف موسسه بیان فرمودند. هم چنین جناب آقای دکتر شکری در ارتباط با مسائل موسسه در مدت تصدی خود در این مرکز توضیحاتی ارائه نمودند.

پس از سخنرانی سرپرست سابق موسسه و تقدیر و تشکر از خدمات صادقانه ایشان؛ جناب آقای دکتر شریعتمدار در ارتباط با سوابق کاری و شیوه مدیریتی خود مطالبی را عنوان کردند.

آنگاه حضرت آیت الله حسینی بوشهری خواستار تلاش هرچه بیشتر مسئولین، اعضای هیات علمی و کارمندان درراستای اعتلای موسسه شدند. سپس حکم ریاست جدید آقای دکتر شریعتمدار را ارائه نموده و در پایان مراسم تودیع آقای دکتر شکری انجام یافت .

از درگاه ایزد منان توفیقات روز افزون برای خدمتی سرشار از شور ونشاط و مملو از عنایت الهی در جهت رشد و شکوفایی این مرکز آموزش عالی برای جناب آقای دکتر شریعتمدار مسئلت داریم. موفقیت ایشان را، به منزله پرواز در آسمان توفیق می دانیم و امید آن داریم در این فضای پر از معنویت علمی، پیروزی و کامیابی نصیب ایشان گردد.