اطلاعیه شماره 2 مربوط به امتحانات غیر حضوری


به اطلاع کلیه دانشجویان محترم میرساند، جهت شرکت در امتحانات غیر حضوری توجه به نکات ذیل، ضروری میباشد:

  1. جهت دریافت و مشاهده فیلم راهنمای شرکت در آزمون آنلاین اینجا کلیک کنید.
  2. جهت شرکت در امتحانات غیر حضوری از طریق ادرس class.aminidc.com با نام و کلمه عبور قبلی خود در کلاسهای آموزشی اقدام نمایید.
  3. در صورت بروز هرگونه مشکل در ارتباط با سامانه، با مسئول پشتیبانی آقای مهندس رسولی فقط از طریق واتساپ با شماره 09030524645 و یا تماس از طریق شماره 15-02532855012 داخلی 207 تماس حاصل فرمایید.(توصیه میشود با ارسال پیامی کوتاه سوال خود را مطرح نمایید و مطمئن باشید سریعا پاسخ داده میشود).
  4. جهت شرکت در آزمون از گوشي هوشمند، تبلت، لب تاپ و یا دستگاه کامپیوتر شخصی میتوانید استفاده نمایید.
  5. دانشجویانی که به دلیل وجود مشکلات آموزشی، مالی و نظام وظیفه، پورتال آموزشی ایشان، غیر فعال شده است؛ ضروری است تا قبل از تاریخ 31 خرداد نسبت به رفع مشکل اقدام نمایند در غیر اینصورت امکان شرکت در امتحانات پایان ترم را نخواهند داشت. دانشجویانی که به دلیل بدهی مالی مجاز به شرکت در آزمون نیستند بعد از پرداخت بدهی جهت کسب مجوز ورود به سامانه آزمون لازم است مراحل پیوست را طی نمایند.(راهنمای مراحل)

5. جهت پاسخ گویی به سئوالات تشریحی، نوشتن پاسخ در یک برگه و ارسال تصویر آن از طریق سامانه مجازی توصیه می­شود جهت حفظ کیفیت فایل عکس ارسالی، از نرم افزار CamScanner برای عکس گرفتن استفاده شود. برای دانلود نرم افزار فوق اینجا کلیک کنید و همچنین میتوانید از گوگل پلی و بازار جهت نصب اقدام نمایید.

6. دانشجویان عزیز می بایست آمادگی لازم را داشته باشند تا در صورت قطع برق یا قطع اینترنت فرصت شرکت در امتحان را از دست ندهند. لازم به توضیح است در صورت تمایل، دانشجویان می­توانند جهت شرکت در امتحان مجازی با مراجعه به دانشگاه از سایت های دانشگاه نیز استفاده نمایند که لازم است 24 ساعت قبل برای این موضوع ، از طریق " سیستم گلستان پیشخوان خدمت درخواست استفاده از سایت موسسه برای شرکت در آزمون آنلاین"درخواست داده شود که در اینصورت امتحان مجازی تحت نظارت حضوری مراقبین ازمون برگزار خواهد شد. در صورت حضور دانشجو در موسسه، به همراه داشتن ماسک و دستکش ضروری میباشد.برای استفاده از راهنمای درخواست اینجا را کلیک نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به اطلاعیه های قبل مراجعه نمایید.