اطلاعیه معاون محترم آموزش و تحصیلات تکمیلی


قابل توجه ‌‌دانشجويان گرامي موسسه آموزش عالي پويش
ضمن آرزوي قبولي طاعات و عبادات شما و تبريك بمناسبت فرا رسيدن عيد سعيد فطر نكاتي را در زمينه بازگشايي دانشگاهها و امتحانات پايان ترم به اطلاع شما مي رساند.
📌 مطابق اعلام وزارت علوم دانشگاهها از تاريخ ١٧ خرداد بازگشايي مي گردد و اساتيد به مدت ٢ هفته طبق برنامه كلاسي جهت رفع اشكال در موسسه حضور خواهند داشت.
📌 برنامه آزمايشگاهها و دروس عملي از اين تاريخ طبق اعلام استاد و هماهنگي با دانشجويان و رعايت كامل اصول بهداشتي اجرا مي گردد.
📌 برنامه امتحانات به دليل تمديد ترم تغيير كرده است كه لازم است دانشجو با مراجعه مجدد به برنامه امتحاني خود در سامانه گلستان در جريان اين تغييرات قرار گيرد.
📌 طبق اطلاعيه وزارت علوم برگزاري امتحانات بصورت حضوري خواهد بود.
📌 تمهيدات لازم جهت حفظ سلامت دانشجويان و اساتيد انديشيده شده و لازم است دانشجويان نيز در تمام مدت حضور خود با رعايت فاصله امن از دستكش و ماسك نيز استفاده نمايند.
📌جهت تسهيل در امر فارغ التحصيلي (بر اساس مجوز وزارت علوم)صرفاً در اين ترم دانشجويان مجاز به اخذ ٣ درس بعنوان معرفي به استاد هستند.
📌 طبق اختيارات وزارت علوم صرفاً در اين نيمسال مشروطي دانشجو تاثيري در انتخاب واحد ترم بعد نخواهد داشت (مشروط بي اثر)
📌 جهت كمك به دانشجويان و طبق اختيارات وزارت علوم صرفاً در اين نيمسال، در صورتيكه دانشجو بعد از شركت در امتحان نمره قبولي كسب نكند نمره ايشان (با درخواست دانشجو) حذف خواهد شد.
📌 جهت حفظ سلامت دانشجويان و نيز كادر اجرايي امتحانات زمان برگزاري هر امتحان نسبت به سنوات گذشته كوتاه تر خواهد بود.
📌 توصيه مي شود دانشجويان در اين مدت هر روز صفحه اطلاع رساني موسسه را مرور نمايند تا در جريان كليه تغييرات و برنامه ها قرار گيرند.
📌امكان استفاده از خوابگاه تنها براي دانشجويان با شرايط خاص و با توجه به برنامه امتحانات بصورت تك شب مقدور مي باشد.
در نهايت اميد است دانشجويان از فرصت ايجاد شده و تلاش اساتيد در زمينه آموزش هاي الكترونيكي و مجازي استفاده كرده و امتحانات اين نيمسال را با موفقيت كامل پشت سر گذارند.
🔴 چنانچه در ابلاغيه هاي وزارت علوم تصميمات جديدي اتخاذ گردد بلافاصله از طريق سايت موسسه اطلاع رساني خواهد شد.