اطلاعيه معاونت آموزشي در ارتباط با اساتيد محترم


📢 اطلاعيه

با سلام و تقدير از همكاري اساتيد گرامي در برگزاري هر چه بهتر برنامه هاي آموزشي، به اطلاع ميرساند بر اساس ابلاغيه وزارت علوم مبني بر تمديد زمان تعطيلات و تاكيد بر لزوم برگزاري كلاسهاي غير حضوري، موسسه طبق برنامه اعلام شده، شرايط استفاده از آموزش و تدريس آنلاين را براي تمامي اساتيد فراهم نموده است. بر اين اساس لازم است هر استاد با استفاده از شماره استادي، طبق برنامه و ساعت درسي خود وارد كلاس مجازي شده و از فضاي آنلاين براي تدريس استفاده نمايد. بعلاوه اساتيد در صورت نياز به برگزاري كلاسهاي جبراني اسفند ماه نيز ميتوانيد با هماهنگي واحد ارتباط با اساتيد (جناب آقاي شاه محمدي) از كلاسها استفاده نمايند. لازم به ذكر است:

✅جهت ورود به كلاس مجازي به آدرس زير مراجعه و با استفاده از شماره استاديpo :نام كاربري شماره استادي :كلمه عبور وارد فضاي آموزش انلاين شده و دروس خود را مشاهده نماييد. فيلمهاي آموزشي موجود در ميز كار شما كليه اطلاعات مورد نيازتان را در اختيارتان قرار ميدهد. ‏http://class.aminidc.com/

✅ كلاسها ميبايست طبق برنامه آموزشي، در ساعت و روز مشخص شده برگزار گردد تا حضور استاد توسط مسئول مربوطه ثبت گردد.

✅ واحد پشتيباني سامانه آنلاين پاسخگوي تمامي سوالات و مشكلات حين اجرا خواهد بود.

✅ پيشنهاد مي شود جهت امنيت رمز عبور را تغيير دهيد.

✅ پيشنهاد مي شود كانالهاي درسي مجازي را حفظ نماييد تا در صورت بروز مشكل بتوانيد با دانشجويان ارتباط داشته و براي اطلاع رساني استفاده نماييد.

✅ جهت حفظ وحدت رويه و به پيشنهاد اساتيد روش برگزاري كلاس آنلاين بعنوان معيار ارزيابي استاد از طريق واحد ارتباط با اساتيد مورد بررسي قرار ميگيرد و ٤ جلسه اسفند از طريق كانالهاي مجازي براي اساتيد ثبت شده است.

✅ افزونه هاي مورد نياز جهت استفاده در ويندوز و موبايل از ميز كار قابل دسترس و نصب مي باشد.